Ogłoszenia parafialne

 

separator

Ogłoszenia duszpasterskie
XXXII niedziela zwykła – 10.11.2019


W poniedziałek przeżywamy wspomnienie św. Marcina oraz 101 rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Msze Święte według porządku niedzielnego.


Informuję parafian, że jedno z pomieszczeń na probostwie zostało zaadoptowane na kaplicę pod wezwaniem Bożego Miłosierdzia. Otrzymałem zgodę od księdza arcybiskupa na przechowywanie w kaplicy Najświętszego Sakramentu. W okresie zimowym, w dni powszednie, kiedy w kościele będzie bardzo zimno, Msze Święte będą odprawiane w kaplicy.

Bardzo serdecznie zapraszam do nowej kaplicy na adorację Najświętszego Sakramentu małżeństwa naszej parafii. Tym co najbardziej jednoczy i zbliża do siebie męża i żonę jest wspólna modlitwa a zwłaszcza trwanie przed Jezusem obecnym w Najświętszym Sakramencie. Adoracja będzie miała miejsce w czwartek od 20:00 do 21:00.


Przypominam, że z tyłu kościoła, przy filarze, znajduje się skrzynka, do której można wrzucać wymienianki jednorazowe za zmarłych, za których będziemy się modlili w dni powszednie podczas Mszy Świętej natomiast wymienianki roczne można składać w biurze parafialnym. Do skarbony znajdującej się na filarze możemy też składać ofiary na kwiaty na nasz doroczny odpust parafialny.


Próba muzycznego zespołu dziecięcego w sobotę o godz. 10:00 w domu parafialnym.


Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła, za kwiaty, wszelką pomoc, szczególnie za zamontowanie tablic magnetycznych w gablocie. O posprzątanie świątyni w tym tygodniu proszę mieszkańców Siedlca, blok nr 7.


Do nabycia „Przewodnik katolicki” po 6 zł.